Zařaďte se mezi uživatele FinAnalysis

Mezi naše uživatele patří firmy výrobní i obchodní. Auditorské i účetní firmy. Také díky našim zákazníkům se rozvíjíme. Přidávali jsme na jejich popud nové bankrotní modely nebo nové poměrové ukazatele. Zaměřili jsme se na hledání silných stránek firemního hospodaření i slabin při rozboru finanční situace podniku. Naši zákazníci mají také nárok na slevu při nákupu nových verzí. Díky spolupráci s firmou Ekonomické informační systémy a jejich systémem Auditorský spis máme silnou pozici u účetních nebo auditorských firem.

 

Program je vhodný zejména pro

Management a vlastníky společností

Pracovníky ekonomických útvarů

Auditory

Daňové a ekonomické poradce

Finanční analytiky

Pracovníky bank a společností poskytující finanční produkty

Dodavatele zjišťující solventnost svých stávajících nebo potenciálních zákazníků

 

Uživatel finanční analýzy AAA Consulting AAA Consulting s.r.o. - společnost poskytující poradenství podnikatelské veřejnosti, jednotkám veřejné správy a samosprávy.
 
Uživatel finanční analýzy ACCOUNTING DATA s.r.o. ACCOUNTING DATA s.r.o. - poskytuje účetní a ekonomické služby.
 
Uživatel finanční analýzy Alfa znalecká Alfa znalecká - oceňování podniků a jeho částí, oceňování věcí nemovitých, oceňování finančního majetku, oceňování fůzí a akvizic oceňování investic...
 
Uživatel finanční analýzy Adavak ADAVAK, s.r.o. - provozování vodovodů a kanalizací, činnost účetních poradců, vedení účetnictví, rekonstrukce, opravy a údržba silnic, správa a údržba nemovitostí...
 
Uživatel finanční analýzy APELEN Consulting APELEN Consulting, Ing. Petr Tůma - soudní znalec v oboru ekonomika, člen Komory soudních znalců.
 
Uživatel finanční analýzy A V S – KOVO A V S – KOVO s.r.o. - Specializuje se na velkosériovou výrobou přesných soustružených součástí, především pro automobilový průmysl.
 
Uživatel finanční analýzy Audit Consult ABL Audit Consult ABL s.r.o. - v rámci naší činnosti provádíme auditorské, účetní a poradenské služby, se kterými máme zkušenosti již od roku 1995.
 
Uživatel finanční analýzy Cascom Cascom s. r. o. - externí zpracování účetnictví, vedení mzdových agend, ale i účetní a daňové poradenství, zpracování podkladů pro finanční ústavy, zprostředkování auditu.
 
Uživatel finanční analýzy CD-profil CD - profil s.r.o. - nosným pilířem společnosti je především výroba v oblasti strojírenství a zámečnictví zaměřená na válcování tenkostěnných ocelových profilů.
 
Uživatel finanční analýzy Centropol CENTROPOL CZ, a.s. - hlavním předmětem podnikání společnosti je výroba, distribuce a prodej elektřiny a tepla domácnostem, podnikatelům i velkoodběratelům.
 
Uživatel finanční analýzy Climfil CLIMFIL BRNO, s. r. o - Dodávka a montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení. Servis veškerých klimatizačních zařízení. Technické poradenství v oboru.
 
Uživatel finanční analýzy Copra Copra spol. s r. o. - Firemní poradenství. Pomáháme majitelům firem koupit vhodný podnik. Pomáháme majitelům nalézt partnera při prodeji firmy.
 
Uživatel finanční analýzy CzechFibre CzechFibre, spol. s r. o. - naše společnost byla založena v dubnu 2005 jako specializovaná společnost na zpracování textilního odpadu.
 
Uživatel finanční analýzy DanCzek DanCzek Teplice, a.s. - prodej a distribuce doutníků a cigarill, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů.
 
Uživatel finanční analýzy Daně & Audit DANĚ a AUDIT s.r.o. - audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a vedení účetnictví.
 
Uživatel finanční analýzy Drager Dräger Medical s.r.o. - společnost Dräger je mezinárodní vůdčí společnost v oblasti zdravotnické a bezpečnostní techniky.
 
Uživatel finanční analýzy Drinks Union Drinks Union, a.s. - před spojením s firmou Heineken patřila mezi největší pivovarské skupiny. Zastřešovala pivovary v Krásném a Velkém Březně, Lounech a Kutné Hoře.
 
Uživatel finanční analýzy DZ Dražice Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. - jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice. Vyváží své výrobky téměř do dvaceti zemí celého světa.
 
Uživatel finanční analýzy Eximet plast Eximet plast spol s r.o. - je dlouholetým stabilním výrobcem plastových-PVC oken, plastových vchodových dveří a oken.
 
Uživatel finanční analýzy EXINER Group EXINER Group, s.r.o. - působí zejména v oblasti přípravy a realizace projektů v oblasti energetiky a zpracování odpadu a jejich financování.
 
Uživatel finanční analýzy El Nino el nino parfum, s.r.o. - Internetová parfumerie nabízí více než 322 000 kvalitních parfémů skladem v 1500 kategoriích.
 
Uživatel finanční analýzy Epis EPIS spol. s r.o. - zajišťuje komplexní ekonomický servis pro veškerou podnikatelskou veřejnost se specializací na sektor malého a středního podnikání.
 
Uživatel finanční analýzy Esop ESOP účetní a daňová kancelář s.r.o. - daňové poradenství, účetnictví a audit.
 
Uživatel finanční analýzy Ferrit Ferrit s.r.o. - výrobní firma. Největší podíl produkce tvoří závěsný dopravní systém, který společnosti vydobyl vedoucí postavení na světových trzích.
 
Uživatel finanční analýzy Fidia Fidia Znalecká a.s. - společnost je auditorskou a poradenskou společností.
 
Uživatel finanční analýzy HSC Industry HSC Industry spol. s r. o. - výhradní obchodní a servisní zastoupení společnosti ConMed pro Českou a Slovenskou republiku.
 
Uživatel finanční analýzy Chemstroj CHEMSTROJ, s.r.o. - výroba kvalifikovaného chemického, potravinářského, farmaceutického, stavebního a papírenského strojírenství.
 
Uživatel finanční analýzy IRE-TEX PRAHA IRE-TEX PRAHA s.r.o. - komplexní fullservis v oblasti obalů. Antistatický program, fabrikované pěny, komplexní obaly, lepenky, moldované pěny, oběžné obaly, PE sáčky.
 
Uživatel finanční analýzy ITEG a.s. ITEG a.s. - konzultační a poradenská společnost v oblasti projektového řízení, informační bezpečnosti a strategického poradenství.
 
Uživatel finanční analýzy KPMG KPMG Česká republika, s.r.o. - audit, daňové poradenství, poradenské služby, vedení účetnictví a mzdové agendy, právní služby.
 
Uživatel finanční analýzy KOVOVÝROBA HOFFMANN KOVOVÝROBA HOFFMANN , s.r.o. - naší specializací je výroba karosářských dílů a výroba lisovacích – tvářecích nástrojů pro automobilový průmysl.
 
Uživatel finanční analýzy LD INVEST LD INVEST a.s. - vyrábí plastová i dřevěná okna a dveře. Jsou dodávány rodinných i bytových domů, administrativních budov a dalších velkých investičních celků.
 
Uživatel finanční analýzy Limex Limex ČR, s.r.o. - Firma Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec. V ČR existuje od roku 1997 a k dnešnímu dni provozuje 81 maloobchodních prodejen.
 
Uživatel finanční analýzy Masterplast Master Plast Plus s.r.o. - patří k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních materiálů. Společnost se opírá především o spolupráci s tradičními výrobci stavebních materiálů.
 
Uživatel finanční analýzy Merz Merz s.r.o. - Výrobní informační systémy (MES). Software pro průmyslovou automatizaci. Vývoj software na zakázku.
 
Uživatel finanční analýzy MONET+ MONET+ a.s. - Řešení pro správu elektronických transakcí. Aplikace pro akceptaci bankovních karet. Speciální řešení státní správy v oblasti identifikace...
 
Uživatel finanční analýzy Nailfactory Europe Nailfactory Europe spol. s.r.o. - zabývá se zakázkovým balením a distribucí produktů do významných evropských obchodních řetězců.
 
Uživatel finanční analýzy NH Car NH Car, s.r.o. - jeden z nejrespektovanějších prodejců nových vozidel Škoda, Volkswagen, Kia a Fiat.
 
Uživatel finanční analýzy NSM NMS Market Research s.r.o. - nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu.
 
Uživatel finanční analýzy Odex Odex spol. s r.o. - specializuje se na vlastní výroku a šití malo i velkoserii na zakázku. Vlastní obchodní značky Christian Laufe a DOOX.
 
Uživatel finanční analýzy Ostaz OSTAZ s.r.o. - Výroba a prodej stavebních dopravníků.
 
Uživatel finanční analýzy Peem PEEM, spol. s r. o. - projektování, a to pro výrobu stavebních hmot, cementárny, vápenky, ale také pro další průmyslové provozy (slévárny, energetiku).
 
Uživatel finanční analýzy Poděbradka Poděbradka a.s. - Výrobce minerálních vod.
 
Uživatel finanční analýzy SATRA SATRA, spol. s r.o - projektové služby, konzultační služby, inženýrská činnost.
 
Uživatel finanční analýzy Sklenář Sklenář s.r.o. - orientace na manipulaci se sypkými materiály, pneumatickou dopravu a speciální maziva. Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů, opravy a instalace strojů.
 
Uživatel finanční analýzy Slezská univerzita Slezská univerzita Opava, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné - používá FinAnalysis pro výuku studentů.
 
Uživatel finanční analýzy Termetal TERMETAL s.r.o. - hlavním nosným programem je zakázková kovovýroba. Sériová výroba hlavních nástěnných rozvodů pro telefonní ústředny pro firmu Siemens s.r.o.
 
Uživatel finanční analýzy TOP AUDITING TOP AUDITING s.r.o. - poskytuje odborné služby - auditorské služby, znalecká činnost a oceňování, fúze a akvizice, krizová řízení a likvidace.
 
Uživatel finanční analýzy Vepak Vepak, s.r.o. - specializovaný výrobce a dodavatel obalových materiálů a technologií pro potravinářství a jiná průmyslová odvětví.
 
Uživatel finanční analýzy Vodohospodářský podnik Vodohospodářský podnik a.s. - působí v oblasti vodního hospodářství a ekologie, plně se věnuje problematice vodohospodářských staveb a souvisejících zařízení.
© 2018 Atlantis PC s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | atlantispc@email.cz